ZDRAVIE A REHABILITÁCIA - zdravšie telo a prevencia

Úľava a odstránenie bolestí chrbta a krížov, zmiernenie svalovej dysbalancie, zníženie rizika svalových kŕčov, zlepšenie symetrie tela, lepšia nálada a menej stresu, nezaťažuje kĺby, šľachy a väzy.

Ako spolu súvisí stres a bolesť chrbta alebo hlavy? Pri zvýšenom strese dochádza k podráždeniu nervových zakončení, ktoré následne zvyšujú lokálne napätie svalov a spôsobujú bolesť.

Prirodzený ochranný postoj tela síce znižuje úroveň bolesti, ale prináša ďalší nápor na nervové zakončenia, čo môže v konečnom dôsledku viesť až k nespavosti alebo depresii.

Speedfitness® tréning vám pomôže tieto problémy pomocou lepšej svalovej kondície rýchlo prekonať.


Silné telo si s ťažkosťami poradí samo

Konvenčné silové tréningy majú dosah iba na povrchové svalové skupiny. Naopak, Speedfitness® tréning má dosah aj na hĺbkové svaly chrbta, ktoré poskytujú chrbtici potrebnú stabilitu. Elektrické impulzy efektívne aktivujú každý aj najmenší sval, čím aj tieto svaly získavajú optimálnu silu.  Vďaka tomu môžete ľahko znížiť možné rozdiely a rekonštruovať symetriu tela.

Ako dokáže Speedfitness® tréning vyriešiť bolesti chrbta?

  • Posilnenie hlbokých svalov eliminuje nadbytočný nápor na stavce.
  • Elektrostimulácia zbavuje záťaže chrbát už pri tréningu.
  • Neustálym kolísaním medzi svalovým napätím a relaxáciou sa dosiahne lepší svalový tonus
  • Zlepšená svalová koordinácia môže zmierňovať zápaly šliach.
  • Svalová hmota rozširuje medzistavcové priestory a tým optimalizuje ich zásobovanie živinami.

Speedfitness® tréning je navyše šetrný ku kĺbom, šľachám i väzom a tak je ideálnou cestou k posilneniu vášho tela i v prípade problémov s pohybovým aparátom.
© Všetky práva vyhradené - www.iconspeedfitness.sk

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
SÚHLASÍM